...kto chce, hľadá spôsob. Kto nechce, hľadá dôvod... 

V bežnom pracovnom aj osobnom živote si človek veľakrát kladie otázky: "Čo mám robiť v danej situácii?, Ako mám postupovať?, Ako to mám urobiť?, Prečo to iným funguje, no mne nie?"...
My Slováci sme celkom dosť hrdý národ, sme vynaliezaví, šikovní a veľakrát presvedčení, že to nejak dokážeme a zvládneme sami.  Toto vôbec nespochybňujem. Dokážeme to :-)

Je doba, keď kvantum informácií nájdeme na internete. Osoby, ktoré už podobnú situáciu zažili, ale aj osoby, ktoré  vôbec nezažili, no sú skvelí v marketingu, alebo aktívni na sociálnych sieťach, nám dávajú stovky zaručených rád, ktoré fungujú.  ÁNO, zväčša fungujú. No nie všetky rady a návody fungujú na každého rovnako a efektívne.  

Až keď je situácia celkom vážna, alebo  jej venujeme až príliš veľa času, no nie je vidieť pokrok, vtedy prichádzajú na rad konzultácie, či poradenstvo.

Biznisový svet

Z praxe viem, že veľmi veľa manažérov a riaditeľov má obrovskú snahu a nasadenie pracovať so svojimi zamestnancami, motivovať ich, rozvíjať, viesť,.. Veľakrát sa však stáva, že na zamestnancov "aplikujú" rovnaké metódy, návody, aké fungovali im. Málokedy prihliadajú na to, čo chce ten zamestnanec, aké má motivácie, aká je osobnosť, na čo má talent.  Vtedy často dochádza ku kritickým momentom, keď manažér, či riaditeľ stráca trpezlivosť, je frustrovaný z toho, že zamestnanci nenapĺňajú jeho očakávania, že nezdieľajú rovnaký zápal  ako on, že sa neposúvajú tak rýchlo, ako sa posunul on. Neskôr zaplatí motivátora. ten úžasne nabudí zamestnancov a aj jeho samotného - zlepší sa nálada, ľudia sú aktívnejší, výsledky lepšie. Bohužiaľ iba dočasne.Čo v takej situácii? 
Je na to riešenie./o-mneExistujú ľudia, ktorí sú si plne vedomí toho, že pomoc odborníka potrebujú ihneď, akonáhle daná situácia vznikne. Vedia tiež, že si vďaka tomu  ušetria veľmi veľa času, peňazí a energie. Tým, že to vyriešia rýchlo, získajú drahocenný čas a energiu na veci, ktoré ich bavia a posúvajú vpred.

Viem Vám pomôcť práve v týchto situáciách. Dokážem rýchlo identifikovať  kritický bod a následne spoločne nastaviť kroky tak, aby sa daná situácia vyriešila rýchlo, efektívne, za rozumné náklady. Zohľadňujem pri tom Vaše nastavenie, schopnosti, sny a kapacity, ako aj kapacity Vašich zamestnancov.
Kontaktujte ma./o-mne