KONZULTÁCIE

...kto chce, hľadá spôsob. Kto nechce, hľadá dôvod... 

V bežnom pracovnom aj osobnom živote si človek veľakrát kladie otázky: "Čo mám robiť v danej situácii?, Ako mám postupovať?, Ako to mám urobiť?....

Veľakrát hľadáme odpovede u známych, na internete, u osôb, ktoré už podobnú situáciu zažili,... Už menej často však hľadáme odpovede u seba (koučing), alebo u ľudí, ktorí majú odborné znalosti a veľa skúseností z praxe.

Až keď je situácia celkom vážna, alebo sa jej venuje príliš veľa času, no nie je vidieť pokrok, vtedy prichádzajú na rad konzultácie a poradenstvo.

Nie všetci však postupujú takto. Sú ľudia, ktorí sú si plne vedomí toho, že pomoc odborníka potrebujú ihneď, akonáhle daná situácia vznikne. Vedia tiež, že si vďaka tomu  ušetria veľmi veľa času, peňazí a energie. Tým, že to vyriešia rýchlo, získajú drahocenný čas a energiu na veci, ktoré ich bavia a posúvajú vpred.

V prípade, ak uvažujete nad tým, že potrebujete pomôcť v situáciách, ako sú napríklad rozbiehanie podnikania, rozvoj svojich obchodných a manažérskych zručností, alebo zručností svojich ľudí, ako budovať a viesť obchodný tím,...kontaktujte ma