O MNE/ KONTAKT

Po 18tich rokoch podnikania vo veľkoobchode, maloobchode a internetovom obchode a 7ročnej praxi v korporáte som sa vybrala na dráhu kouča, konzultanta a externého manažéra/školiteľa. Vďaka korporátu, kde som si prešla pozíciami obchodníka, manažéra a oblastného riaditeľa, som zistila, že "pracovať s ľuďmi" sa dá rôzne. Každý človek je iný, preto na každého "funguje" iný prístup. /home

Ak chceme, aby ľudia využívali svoj plný potenciál, je potrebné ho najprv objaviť. Na to je ideálny koučing. Je skvelé pracovať s človekom, ktorý pozná svoje silné stránky, má jasné ciele a využíva ich pre svoj profesionálny aj osobnostný rast. Práve to "objavovanie" je moja práca. Má pre mňa vyšší zmysel, pretože uvedomenie, ktoré klient pri koučovaní zväčša nachádza, zásadne ovplyvňuje kvalitu jeho ďalšieho života.
Koučing využívajú tiež firmy pre svojich zamestancov, keď chcú vybudovať zdravé a funkčné tímy, posilniť ich komunikáciu a spoluprácu.

KOUČING však funguje len vtedy, keď klient CHCE byť koučovaný./koučing

Z praxe tiež viem, že nie každý CHCE byť koučovaný. Vtedy prichádza na rad poradenstvo a externé manažovanie/vzdelávanie.
Spolupracujem s firmami, alebo fyzickými osobami, ktoré hľadajú pomoc. Najviac sa venujem rozvoju obchodných a manažérskych zručností. 
 Teší ma byť pri tom, keď sa klienti (zamestnávatelia/zamestnanci) naučia nové veci, ktoré im uľahčia ich prácu.

Kontakt

Ing.Martina Garajová
kouč, konzultant, externý manažér/školiteľ
Staré mesto, Košice
mgkoucing@gmail.com               +421905912909